Hai să vorbim despre proiectul tău
Vă rugăm să ne trimiteți întrebările dvs. sau să solicitați o ofertă prin formularul de mai jos și vă vom raspunde în termen de 24 de ore. De asemenea, puteți sa apelati unul dintre birourile noastre, acela aflat cel mai aproape de dvs. Vom fi bucuroși să vă cunoastem, dacă sunteți interesați să ne vizitați.

 

VA OFERIM:

Oferim cotatii de pret , timp de livrare și diverse opțiuni de expediere ( livrarea gratuită este disponibilă doar pentru țările din Uniunea Europeană).
Tesaturile XM FireLine™ sunt de obicei achizitionate de catre companii, cate 3’000-5’000 metri odata. Cantitatea noastră minimă de comandă este de o rolă (aproximativ 70 de metri).

 

TRANSPORTURILE EN GROS DE MATERIALE IGNIFUGATE XM FIRELINE™ SUNT ORGANIZATE ASTFEL :

  • Din China – țesăturile ignifugate sunt transportate pe cale maritima in container sau pe cale aeriana
  • In Europa – livrarea țesăturilor pentru îmbrăcăminte de lucru se face in rola, din stocurile aflate in depozitele din Vilnius- Lituania și București- România
  • Livrarea în Uniunea Europeană și Marea Britanie se face cu o companie de curierat (DHL, DB Schenker etc)
  • Vânzări prin reprezentanțe proprii în Polonia, Portugalia, Spania și Brazilia.
  • Vânzări prin distribuitorii noștri in Serbia, Turcia și Ucraina.

  •  


Uită-te aici cine te ajută în țara ta – avem birourile și reprezentanții noștri de vânzări în 11 țări.
Managerii noștri vorbesc limba dvs. și sunt gata să vă ajute cu proiectul dvs.


XM Textiles Asia (HQ)
Shanghai
Office 2402-2403, 24-th Floor,
1833 Zhongshan North Road,
Shanghai, China, Zip 200061

+86 21 5240-1156
info@xmtextiles.com
https://xmfireline.com

XM Textiles Europe
Vilnius
Dariaus ir Gireno st. 42A
Office 509
Vilnius, Lithuania, LT-02189

+370 5 207 8703
info@xmtextiles.com
https://xmfireline.com

XM Textiles Romania
Bucharest
Sos.Tamasi 20, Hala 6B, parter
Buftea (platforma Rombiz),
Romania, Zip 070000

+40 31 630 36 39
romania.sales@xmtextiles.eu
https://ro.xmfireline.com


XM Textiles Spain
Madrid
Contact:
Antonio Castrillo
+34 635377873
antonio@xmgarment.com


Contact: Beatriz Regueiro
+34 605184467
beatriz@xmgarment.com
https://es.xmfireline.com

XM Textiles Portugal
Porto
Contact:
Rita Souto
+351 913 949 252
rita@xmtextiles.eu
https://xmfireline.com

XM Textiles Brazil
San Paolo

Contact: Natallia Demidova
+55 (11) 9-8148-1962
nd@xmtextiles.com
https://xmfireline.com


XM Textiles Italy

Contact:
Erika Zaiarnaja
+39 0543 1720024
erika@xmtextiles.eu


Contact: Francesco De Marco
+39 3500 670734
francesco@xmtextiles.eu
https://it.xmfireline.com

XM Textiles Poland

Contact:
Krzysztof Nowak
+ 48 574521261

krzysztof@xmtextiles.eu

Contact: Anzelika Syrevic
+48 223072547
anzelika@xmtextiles.eu
https://pl.xmfireline.com

XM Textiles Hungary

Contact: Laszlo Soros
+36 70634 7520
laszlo@xmtextiles.eu
https://hu.xmfireline.com (Landing page)


XM Textiles Greece

Contact:
Fabian Dinu
+30 2112340728
fabian@xmtextiles.eu


Contact: Jurgita Kinderiene
+370 347 20299
jurgita@xmtextiles.eu

https://gr.xmfireline.com

XM Textiles Kazakhstan
Almaty
Lobachevskogo st. 40
Kazakhstan, Almaty, Zip 050016

+7 777 127 85 75
info@xmtextiles.com
https://kz.xmtextiles.com

XM Textiles Czech Republic & Slovakia

Contact: Marek Křupala
+421 948 857 623
marek@xmtextiles.eu
https://xmfireline.com


Our Distributors

Serbia, Croatia, Slovenia

Hitrec Tekstil d.o.o.
Vedran Hitrec, dipl.ing.
Ilica 460a, 10 000 Zagreb

+385 1 2338 411
+385 98 484 877
zagreb@xmtextiles.eu
https://xmfireline.com